Pozostałe produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Przyssawki i zaślepki od PRODUKUJEMY.EU

Naszym Klientom oferujemy m.in. przyssawki do szyb oraz zaślepki do nóg krzesła. Są to produkty wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, wzmocnionych przeciwko oddziaływaniu wilgoci i nacisku sił fizycznych. Każdy produkt z tej kategorii jest dostępny od razu, a jego wysyłka następuje natychmiast po złożeniu zamówienia.

Aby obniżyć koszta zakupu przygotowaliśmy gotowe opakowania zbiorcze, w których znajduje się przyssawka do szyb 200 szt. i zaślepka do nogi krzesła 500 szt. Nasi Klienci to przede wszystkim firmy wytwórcze z branży meblarskiej i drewnianej, które poszukują zaufanych kontrahentów – dostawców elementów plastikowych do mebli. Oferujemy im fachową pomoc oraz dajemy pełną gwarancję co do jakości naszych produktów.

Przyssawka do szyb w naszej ofercie

Nasza przyssawka do szyb gwarantujemy mocne i długotrwałe przyleganie do powierzchni płaskich. Nadaje się do stosowania zarówno w szybach szklanych jak i z tworzyw sztucznych. Może być stosowana w budynkach i samochodach. Jest w dużym stopniu niewrażliwa na takie oddziaływania mechaniczne jak wibracje i wstrząsy. Oferujemy przyssawki o średnicy 25 mm, idealne do stosowania w różnego typu elementach wyposażenia biurowego, łazienkowego, samochodowego.

Zaślepka do nogi krzesła z oferty PRODUKUJEMY.EU

Każda nasza zaślepka do nogi krzesła została wykonana z wykorzystaniem wzmocnionych odmian polietylenu. Standardowy odcień zaślepki to czarny, jednak oferujemy także zaślepki w kolorze szarym. Są dedykowane do jasnych podłóg i paneli, na których nie będą pozostawiać widocznych śladów. Nawet po wielu latach użytkowania, podłoga będzie obtarta w minimalnym, często zupełnie niezauważalnym stopniu. możliwość wykonania zaślepek w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze, dopasowanym do konkretnego typu mebli lub innego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia, chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz zaoferujemy najbardziej atrakcyjne zasady współpracy.