FAQ

Skąd pomysł na nazwę przedsiębiorstwa Interwoplex, a następnie strony internetowej: www.produkujemy.eu?

Nazwa sklepu internetowego produkujemy.eu oferująca produkty marki Interwoplex sugeruje, że nasz asortyment stanowi nasza własna firmowa produkcja. Jest też znacznie łatwiejsza do zapamiętania przez klienta, od powstałej na początku lat 90-tych nazwy Interwoplex.

Czy firma Interwoplex jest przedsiębiorstwem polskim czy posiada część kapitału zagranicznego?

Jesteśmy w 100% polskim kapitałem – od początku do teraz. Nasza firma jest firmą rodzinną.

Kim jest Władysław Woźniak?

Właściciel od początku jej istnienia (1982 r.- wtedy jeszcze firma nie miała nazwy, oznaczana była opisem działalności: “Wytwarzanie art. w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych”)

W jakim mieście jest siedziba przedsiębiorstwa Interwoplex?

Siedziba Interwoplex (Elementy z tworzyw sztucznych) znajduje się w Łodzi

Jak długo firma Interwoplex oraz sklep www.produkujemy.eu działają na rynku?

Działamy prawie 40 lat na runku jako Interwoplex a sklep internetowy produkujemy.eu gdzie sprzedajemy Elementy z tworzyw sztucznych wprowadziliśmy w ostatnich latach.

Jakiego typu firmy, z jakich branż, najczęściej wyposażają się w Wasze produkty?

Firmy zajmujące się konstrukcją maszyn i urządzeń przemysłowych, produkcją: mebli, krzeseł biurowych, przyczep samochodowych, wyposażenia medycznego (łóżka szpitalne i sprzęty rehabilitacyjne i dentystyczne, statywy).

Czy sklep www.produkujemy.eu obsługuje również osoby indywidualne czy prowadzi sprzedaż wyłącznie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą? Kim są Klienci sklepu www.produkujemy.eu?

Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z branż wymienionych w poprzednim pkt. plus majsterkowicze i placówki posiadające na stanie duże ilości krzeseł konferencyjnych, które z czasem wymagają wymiany ich części (przede wszystkim zaślepki nóg – żeby uniknąć rysowania podłogi przez wytarte stare zaślepki).

Stopki regulowane – do czego służą?

Wykorzystują je głównie producenci mebli (w tym kuchennych), stołów przemysłowych oraz regałów.

Pokrętła z trzpieniem, pokrętło nastawne, pokrętła z tuleją – gdzie można zastosować?

Pokrętła z trzpieniem, nastawne oraz z tuleją stosują głównie firmy zajmujące się konstrukcją maszyn i urządzeń przemysłowych, produkcją krzeseł biurowych, przyczep samochodowych, wyposażenia medycznego (łóżka szpitalne i sprzęty rehabilitacyjne i dentystyczne, statywy). Mogą też znaleźć zastosowanie w wielu innych przemysłowych obszarach.